Інформаційний портал

для вчителів іноземних мов

Free Teaching Resources for Secondary & Adult Students

  • 03.11.2021

Автор: Анна Гезь - методист видавництва MM Publications в Україні

Під час дистанційного навчання видавництво MM Publications допомагає учням якісно навчатись онлайн. Якщо Ви користуєтесь підручниками Full Blast, New Destinations, Pioneer, Ви можете отримати доступ до онлайн тестів.  

Для учнів 

Перейдіть на вебсайт, введіть своє ім’я користувача та пароль і натисніть «Sign in», щоб почати. Ви не зможете працювати з тестами, якщо ваш обліковий запис не активовано.

Активація облікового запису

Щоб активувати свій обліковий запис, вам потрібно ввести код школи, який Вам надасть вчитель, і натиснути кнопку Надіслати код. Якщо назва школи правильна, натисніть кнопку Так, щоб продовжити.

У полі «My info» введіть своє ім’я та прізвище та натисніть кнопку «Save». Якщо ім’я та прізвище правильні, натисніть кнопку Yes”, щоб завершити активацію облікового запису. Тепер ви готові працювати з тестами свого рівня. Якщо в будь-який час ви захочете змінити своє ім’я та прізвище, ви можете ввести їх у відповідні поля та натиснути кнопку «Change», щоб підтвердити.

Головний екран студента

Щоб пройти тест, натисніть кнопку Start відповідного тесту. На сторінці ви можете знайти номер тесту, номер поточної сторінки та час, що минув, у лівій частині екрана. 

Кожне запитання тесту має чотири варіанти відповіді. Ви можете вибрати потрібну відповідь, натиснувши на неї. Ви можете вибрати лише одну відповідь на кожне запитання. Якщо ви передумаєте, ви можете вибрати іншу відповідь, перш ніж подавати свій вибір на оцінку. 

Якщо ви хочете повернутися до головного меню, натисніть кнопку «Home». З’явиться вікно повідомлення, щоб вибрати, чи хочете ви повернутися до головного меню (і втратити весь прогрес поточного тесту) чи залишитися в тесті. 

Ви можете переміщатися сторінками тесту, натискаючи кнопки «Next page» та «Previous page».

Після завершення всього тесту натисніть кнопку «Check answers». З'явиться вікно, щоб переконатися, що ви закінчили. Натисніть «Yes, submit my answers», щоб оцінити свої відповіді та отримати правильні відповіді тесту, або натисніть «No, return to tests», щоб продовжити роботу з тестом.

З кожним тестом можна працювати лише один раз, але ви можете перевіряти свої відповіді скільки завгодно разів. Натисніть кнопку «Results», щоб переглянути свої та правильні відповіді. Ваші відповіді виділені синім кольором. Правильні відповіді позначені зеленою галочкою, а неправильні – червоним X.  Коли ви закінчите, вийдіть із системи, натиснувши кнопку «Logout»

Для вчителя

Перейдіть на вебсайт. Натисніть кнопку «Teacher’s area». Будь ласка, введіть ім’я користувача та пароль, які вам надали, і натисніть Login, щоб почати. 

Головний екран вчителів

Ви увійдете на сторінку, де ви зможете вибрати тип звіту, який ви хочете використовувати. Перш за все, вам потрібно буде вибрати період реєстрації студентів у відповідному полі.

У розділі «Students Login Data» ви можете побачити список із зареєстрованими студентами та їхніми іменами користувачів та паролями.
У розділі «Students’ Grade’ area» ви можете побачити загальний список учнів з їхніми середніми оцінками та тестами, які вони розв’язали.
У розділі «Detailed Students’ report area» ви можете детально переглянути оцінки кожного учня (за кожний тест). Ви також можете відфільтрувати студентів, які відображаються, натиснувши та вибравши з двох спадних меню поруч із пунктом «Filter parameters» (учні та рівні), а потім натиснувши кнопку «Update report».

На будь-якому з екранів звітів ви можете натиснути «Back to the teacher’s area», щоб повернутися до головного екрана. Крім того, ви можете видрукувати або експортувати звіти, натиснувши відповідні піктограми. У вас є можливість вибрати тип файлу, який ви хочете зберегти зі списку, вибравши його зі списку типів. Підтримуються формати PDF, Excel (XLS і CSV), Word (RTF), HTML (MHT), ASCII (текст) та зображення.

Коли ви закінчите, вийдіть із системи, натиснувши кнопку «logout».

Щоб отримати доступ до тестів, зверніться до методиста видавництва: Anna.Gez@mmpublications.com.ua

архів матеріалів
Мені подобається

x

some header

Content loaded dynamicly by progers with AJAX method. Any content type may be placed here.
Best wishes, frontend development team! :)

Зв'язатися з нами

Прізвище*
Ім`я*
По батькові*
Телефон*
Навчальний заклад*
Посада*
Регіон*

Спецзамовлення

Ім`я*
Email*
Телефон*
Назва та автор книги, яку шукаєте*

x

ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

Прізвище *
Ім'я *
По батькові *
Телефон *
Навчальний заклад *
Посада *
Регіон *
  Відправити

* - Поля, обов'язкові для заповнення

x
Спасибо!
ваша заявка принята,
мы с вами свяжемся
в ближайшее время
x

Сообщите меня о чем-то

Ваше имя *
Ваш e-mail *
x

быстрый заказ товара

Ваше имя *
Телефон *
x

Вход в личный кабинет

Логин
Пароль
Или войдите, используя социальные сети: social widgets auth